TMWOOD – Thermally Modified Wood!

TMWood on termopuidu väärindamisega tegelev ettevõtte Pärnumaal. Alustasime puidutööstusettevõttena aastal 2011 ning oleme järkjärgult arenenud ning kasvanud. Alates 2016. aastast tegeleme peaasjalikult puidu TERMOTÖÖTLEMISEGA.

Termotöötlemine on 100% naturaalne ning loomulik viis puidu positiivsete omaduste väljatoomiseks. Töötluse protsess hõlmab endast sobiliku puitmaterjali kuumtöötlust spetsiaalses kuumkambris ehk termoahjus. Kuumtöödeldud puidu eelisteks on pikem eluiga, kaunis värv, stabiilsus ning heli- ja soojusomaduste paranemine. Termopuit on ilmastikukindel ning kestab kordades kauem kui  immutatud puitmaterjal.

TMWood´il on kasutuses kaks täisautomaatset 25m3 suurust termoahju. Meie tooteportfellis on laias valikus  termotöödeldud puitmaterjali nii terrassi, sauna kui ka fassaadi ehitamiseks. Puuliikidest pakume termomändi, termosaart, termohaaba, termokuuske, termoleppa, termokaske ning termotamme.

Lisaks suudame teostada vastavalt kliendi joonistele eritellimusmaterjali, olgu selleks siis suuremad mõõdud või mõni eksklusiivne puuliik.

TMWood järgib kõige kõrgemaid standardeid ning garanteerib toodete kvaliteedi vastavalt kvaliteedimärgisele. Soovime panustada metsakeskkonda ning väärtustame puidu- ja metsatööstuse kogukonda, ühtlasi aitame kaasa metsade bioloogilise mitmekesisuse säilimisele.

Kui soovid rohkem infot või soovid konsulteerida projektimüügi ja eritellimuste osas, siis võta meiega ühendust ja leiame kindlasti lahenduse.

Meie teekond

ajalugu

ALUSTAMINE
EKSPORT
TEHNOLOOGIA
TEHNIKA
UUS HINGAMINE

TMWood alustas puidu töötlemise tegevusega Pärnumaal

Alustasime saematerjali eksportimist naaberriikidesse

Alustasime termotöötlusega, soetasime kaks väga võimsat termoahju.

Tootmise maht suurenes ning seetõttu ostsime uut ja võimsat tehnikat.

Disainime oma brändi ümber ja suundume veelgi suuremalt eksportturgudele

2011
2012
2015
2018
2019

Anname puidule pika ea ning  väärika tuleviku!