Terrassid

Termotöötluse käigus väheneb puidu tihedus, mis muudab puidu kergemaks. Termotöödeldud puit on ilmastikutingimustele ja seenkahjustustele vastupidavam. Tänu väiksemale niiskussisaldusele on termotöödeldud terrassilauad kujult ja mõõtmetelt püsivamad ning niiskusolukorra muutuste suhtes stabiilsemad.

Pakume erinevas mõõdus ja eri paksusega termotöödeldud terassilaudu. Materjali saab nii SHP, Rihvel kui klamber profiiliga!

Fassaadid

Välisvoodrilaud

Termotöödeldud puit ei juhi soojust, on vastupidav, stabiilne ning silmapaistva välimusega. Võrreldes töötlemata puiduga on termopuit väliskeskkonna mõjudele hästi vastupidav ning sobib seetõttu ideaalselt fassaadi välisviimistluseks. Tulemuse paremaks säilimiseks soovitame voodrilauad katta UV-kaitset sisaldava naturaalse puiduõliga. Termotöödeldud puidust voodrilauad on saadaval erinevates laiustes ja erineva pinnatöötlusega.

Sisevoodrilaud

Termotöödeldud puitu saab kasutada niisketes ja muutuva temperatuuriga hoonetes (nt suvilad, väliköögid, hoovimajad, garaaž) ning dekoratiivelemendina unistuste kodu loomisel.

Saunad

Termotöödeldud puit säilitab kõik oma põhiomadused, sealhulgas ka soojuse isoleerimisvõime. Kombineerides ühes saunas nii termo, kui ka tavalise materjali, saate saavutada unikaalse tulemuse.

Meie tootevalikust leiate erinevate mõõtudega nii lavalaudu kui ka sisevoodrilaudu.

Põrandad

Termotöötlus toimub kogu puidu ristlõike ulatuses, seega on puidu toon sama kogu ristlõike ulatuses ehk pinnakatte kuludes ei tule hele puit nähtavale, vaid see on ikka tume. Kuna termopuit on väga stabiilne, siis hoiab see ära talvisel kütteperioodil põrandalaudade vahele ka vahede tekkimise.

Meie tootevalikust leiate erinevate mõõtudega põrandalaudu termotammest ja termosaarest.

Saematerjal

Pakume erinevates mõõtudes termotöödeldud saematerjali (prussid, distantsliistud)

Pakume ka termotöötluse teenust.

Eritellimus

Pakume erinevaid termopuidust tooteid ka vastavalt kliendi soovile. Lisaks pakume materjalide lõppviimistlust nii Holz Profi tulekaitsevahendiga (tuletundlikkuse euroklass B-s1-d0) kui ka Teile sobiva vahendiga ja tooniga (õli, peits, lasuurvärv jne)

Kui Te ei leidnud tootevalikust sobivat toodet, siis saatke meile päring ning võtame Teiega ühendust.