Terrassid

Termotöötluse käigus väheneb puidu tihedus, mis muudab puidu kergemaks. Termotöödeldud puit on ilmastikutingimustele ja seenkahjustustele vastupidavam. Tänu väiksemale niiskussisaldusele on termotöödeldud terrassilauad kujult ja mõõtmetelt püsivamad ning niiskusolukorra muutuste suhtes stabiilsemad.

Pakume ka viimistlemise teenust kliendile sobiva õli või värviga.

Mõõdud ja hinnad

Fassaadid

Välisvoodrilaud

Termotöödeldud puit ei juhi soojust, on vastupidav, stabiilne ning silmapaistva välimusega. Võrreldes töötlemata puiduga on termopuit väliskeskkonna mõjudele hästi vastupidav ning sobib seetõttu ideaalselt fassaadi välisviimistluseks. Tulemuse paremaks säilimiseks soovitame voodrilauad katta UV-kaitset sisaldava naturaalse puiduõliga. Termotöödeldud puidust voodrilauad on saadaval erinevates laiustes ja erineva pinnatöötlusega.

Sisevoodrilaud

Termotöödeldud puitu saab kasutada niisketes ja muutuva temperatuuriga hoonetes (nt suvilad, väliköögid, hoovimajad, garaaž) ning dekoratiivelemendina unistuste kodu loomisel.

Pakume ka materjali viimistlemist kliendile sobiva õli või värviga.

Mõõdud ja hinnad

Saunad

Termotöödeldud puit säilitab kõik oma põhiomadused, sealhulgas ka soojuse isoleerimisvõime. Kombineerides ühes saunas nii termo, kui ka tavalise materjali, saate saavutada unikaalse tulemuse.

Meie tootevalikust leiate erinevate mõõtudega nii lavalaudu kui ka sisevoodrilaudu.

Aiad

Termotöödeldud puit on eriti vastupidav seentele ja mädanikule ning puidu pikaealisus on kuni 4x suurem kui tavapuidul. Materjal on tugev ja stabiilne. Termopuidu efektsuse ja vastupidavuse säilitamiseks soovitame aiamaterjali töödelda vesibaasil puidukaitsevahendiga.

Pakume ka viimistlemise teenust. 

Mõõdud ja hinnad

Saematerjal

Pakume erinevates mõõtudes termotöödeldud saematerjali (prussid, distantsliistud)

Pakume ka termotöötluse teenust.

Okaspuu al 150€/m3 +km

Lehtpuu al 200€/m3 +km

Mõõdud ja hinnad

Eritellimus

Pakume erinevaid termopuidust tooteid ka vastavalt kliendi soovile. Lisaks pakume materjalide lõppviimistlust nii Holz Profi tulekaitsevahendiga (tuletundlikkuse euroklass B-s1-d0) kui ka kliendile sobiva vahendiga ja tooniga (õli, peits, lasuurvärv jne)

Kui Te ei leidnud tootevalikust sobivat toodet, siis saatke meile päring ning võtame Teiega ühendust.